SAĞLIK ÇÖZÜMLERİ

Anında müdahale ve iletişimin hayati değer taşıdığı hastanelerde, “Dijital Ekran Çözümleri” önemli rol oynar.

Bu sistemleri kullanarak hastane girişlerinde karşılama ve hasta yönlendirme mesajları ile hastaları ilgili birimlere yönlendirebilirsiniz. Bekleme süresi ve doktor muayenesi önündeki sıra takip ekranları, ameliyathane programları, doktor tanıtımları ve anında paylaşılması gereken tüm bilgi ve mesajlar; Vestel Bilgilendirme Ekranları, Videowall ve Totemler sayesinde etkili bir şekilde zaman kaybetmeden iletilebilmektedir. Bu etkili sistemler sayesinde hastane girişlerindeki ve hasta bekleme alanlarındaki kargaşa sona erer. Ayrıca, hastane içindeki dijital ekranları kullanarak, sağlıkla ilgili tavsiye mesajları ve acil durumlarda ilgili personele acil durum mesajları verebilirsiniz.

Aydınlatmanın insan psikolojisi üzerinde büyük etkisi vardır. Doğru aydınlatma tasarımı ve doğru aydınlatma armatürü seçimi ile soğuk ve rahatsız edici ortamlar olarak bilinen hastanelerde ferah, rahatlatıcı, ve sıcak ortamlar yaratılıp hasta psikolojine pozitif etki edilebilir. Düşük enerji tüketimiyle yüksek tasarruf sağlayan Vestel aydınlatma ürünleri, yüksek kaliteli ışık veren işlevsel tasarımları sayesinde ihtiyaca uygun çözümler sunmaktadır.

Ultra sessiz çalışma özelliğine sahip klimalar, üstün teknolojileri sayesinde hastaların rahatı için gerekli olan sessiz ve huzurlu ortamı sağlamaktadır. Son teknoloji ile donatılmış Vestel VRF klimalar ortama verilecek havayı filtreleyerek hijyenik bir ortam sağlamaktadır. Gizli tavan tipi cihazlar, tavanın içine gizlenerek alandan tasarruf edilmesine yardımcı olmaktadır. Vestel iklimlendirme ürünleri, aynı sisteme bağlı olan farklı odaların bir kısmında ısıtma yapılırken; bir diğer kısmında soğutma yapılmasına olanak vermektedir.