OTEL ÇÖZÜMLERİ

Asrav Bilişim, turizm sektörüne de özel dijital çözümler sunmaktadır. Otellerinizi akıllı dijital ekranlar ile donatarak daha şık ve daha modern bir görünüm elde edebilir, müşterilerinizin bilgiye erişimini kolaylaştırabilir.

Bilgilendirme Ekranları, Videowall, Totem, Otel TV ve Officeboard ürünleri aracılığıyla müşterilerinizi karşılayabilir, kolayca yönlendirebilir, bilgilendirebilir, etkinliklerden haberdar edebilir ve toplantı salonu aktivitelerini duyurabilirsiniz.

İçerik Yönetme Sistemi ile tüm mesajları anında konuklarınıza iletebilirsiniz.

Oteller gibi insanların genelde evleri kadar aşina olmadıkları ortamların aydınlatılmasında, insanları evlerinde gibi konforlu ve rahat hissettirmek amacıyla aydınlatma tasarımlarında profesyonel dokunuşlara ihtiyaç vardır. Otel aydınlatmasında seçilecek olan armatürlerin gerekli ışıksal özellikleri sağlamasının yanında, tasarımsal olarak otelin atmosferine uygun estetik çözümleri de sunması gerekmektedir. Vestel LED aydınlatma ürünleri estetik açıdan özelleştirilmiş yapıları, mükemmelleştirilmiş ışıksal özellikleri ve yüksek enerji verimlilikleri ile oteller için nokta atışı çözümler sunar.

Yüksek teknoloji ile donatılmış iklimlendirme sistemleri, konuklarınıza üst düzey konfor sunmanıza yardımcı olacaktır. Ultra sessiz VRF klimalar, varlığını sezdirmeden ortamdaki havanın sıcaklık kontrolünü sağlar. Tavan içine gömülen iç üniteler , estetik bir çözüm sağlar ve hava filtreleriyle hijyenik bir ortam oluşturur. İklim geçişlerinde aynı sisteme bağlı olan farklı odaların bir kısmında ısıtma yapılırken, bir kısmında soğutma yapılabilir.