OFİS ÇÖZÜMLERİ

Asrav Bilişim’in sunduğu Ofis Çözümleri, ofisinizi dijitalleştirerek daha verimli çalışmalar gerçekleştirebilmeniz için tasarlanmıştır. Dijital Ekran Çözümlerini kullanarak çalışanlarınızı toplantı saatleri, önemli duyurular, departman performansları gibi konular hakkında bilgilendirebilir, tanıtımlar düzenleyebilirsiniz. İçerik yönetimi hizmeti sayesinde hazırladığınız içerikleri, ilgili birime diLEDiğiniz zaman gönderebilirsiniz.

Vestel Officeboard’ları kullanarak oturduğunuz yerden sunum yapabilir, sunum üzerine notlar alabilir, toplantıyı sesli olarak kaydedebilir ve toplantı notlarını anında iletebilirsiniz. Sunumlarınızı daha etkili bir görsel şölene çevirecek olan Vestel Office Board, daha akılda kalıcı sunumlar ve daha verimli toplantılar gerçekleştirebilmeniz için tasarlanmıştır. İnternet bağlantısı ve giriş / çıkış portları sayesinde diLEDiğiniz her türlü kaynağa anında ulaşmanızı sağlar.

Ortama giren güneş ışığı seviyesine göre kontrolü otomatik sağlanan aydınlatma ekipmanları ile mesai saatleri içerisin ortamın aydınlık seviyesi optimum koşullara sabitlenir. Özel olarak seçilen armatürler ve profesyonel ekiplerce hazırlanan aydınlatma tasarımı ile homojen olarak aydınlatılmış, mükemmel çalışma ortamları yaratılır.

Mekan büyüklüğüne ve ihtiyaca uygun kapasiteye göre seçilen VRF sistemi tasarımıyla, ortamdaki hava konforu en üst düzeyde tutulur. İklimlendirme sisteminin kontrolü; bireysel ve merkezi kumanda veya tüm binanın kontrolünün yapılabileceği tek bir kontrol noktası üzerinden gerçekleştirilebilir.