MAĞAZA ÇÖZÜMLERİ

Etkili iletişim, pazarlamada çok büyük bir role sahiptir. Asrav Bilişim’in sunduğu Dijital Ekran Çözümleri, tüketicilerin davranışlarını etkileyen göz alıcı, etkili ve kullanışlı iletişim araçlarıdır.

Bilgilendirme Ekranları, Totem, LED Wall ve Videowall’lar sayesinde özel ürünleri vurgulayabilir, kampanya ve indirim fırsatları sunabilir, marka değerini artırabilir, kurumsal imajınızı güçlendirebilir ve reklam gösterimleriyle çeşitli iletişim çalışmaları gerçekleşirilebilir.

Vestel Dijital Ekran Sistemleri kolay kurulumu, tek merkezden kolay yönetim sistemiyle kullanıcılara farklı bir deneyim sunar.

Bir mekanın insanın üzerinden bıraktığı etkide aydınlatmanın önemi çok büyüktür. Mağazalara özel olarak geliştirilen aydınlatma çözümleri ile tüketicinin ilgisi en üst düzeye çıkarılıp, algısını istediğiniz alanlara yönlendirmeniz mümkündür. Doğru tasarlanmış bir aydınlatma sistemi ile satış miktarında büyük farklar yaratılabilmektedir.

Güneş ışığının renksel özelliklerine yakın renkte seçilen ve doğru bir biçimde konumlandırılan Vestel LED spot armatürler ile sergilenen ürünün rengi ve bütün detayları en çarpıcı biçimde tüketicilerin dikkatine sunulur.

Vestel LED aydınlatma olarak keşif ve aydınlatma tasarımı konularında müşterilerimize sunduğumuz özel çözümler ile mağazalarının en doğru ve etkin bir şekilde aydınlatılmasında destek oluyoruz.

Teknolojiyi tasarımla buluşturan iklimlendirme ürünleri, şık görünümleri ile mağazanın estetik dekorasyonunu tamamlar. 360 derece hava üfleme özelliği sayesinde yüksek konforlu, işlevsel çözümler sunar. Pratik bakım imkanları ile iklimlendirme sistemleri, uygulamada bakım maliyetlerinin sıfıra düşürülmesine odaklanır.