ENDÜSTRİ ÇÖZÜMLERİ

Bünyesinde pek çok çalışan barındıran, kesintisiz olarak işleyen ve üreten fabrikalarda personelleri koordine etmek, işleyişi sağlamak için iletişim halinde olmak kritik bir öneme sahiptir. Teknoloji geliştikçe, fabrikalardaki çalışma sistemlerinde de dijital bir dönüşüm gerekli hale getirmiştir.

Vestel Endüstri Çözümlerini kullanarak üretim yaptığınız alanı dijitalleştirebilir, teknolojinin sunduğu en yeni imkanlardan faydalanarak çalışma verimini artırabilir ve üretim kalite en üst düzeye çıkarabilir.

Vestel Bilgilendirme Ekranları, Videowall ve Totemler gibi Dijital Ekran Çözümlerini; personelleri bilgilendirme, duyuruları herkesin kolayca görebileceği şekilde paylaşma, performans takibi gibi amaçlarla kullabilir.

Endüstriyel tesisler gün boyu kullanılan hacimler olarak aydınlatma niteliğinin yüksek olması gereken yerlerdir. Hem çalışan sağlının korunması hem de üretimin aksamaması için kullanılan armatürler ihtiyaçları karşılamalı aynı zamanda da aydınlatma iyi tasarlanmalıdır.

Vestel LED armatürleri, endüstriyel tesisler gibi yüksek aydınlatma standardı gerektiren alanların aydınlatılmasında optimum çözümleri sunar. Sunduğu çözümler ile ortamın gerekli ışıksal ihtiyaçlarına cevap verirken dayanıklı yapısı ile de bakım gerektirmeden uzun yıllar hizmet verir. Bu şekilde bakım giderlerinde kısılma sağlamasının yanında yüksek enerji verimliliğiyle de enerji giderleri içinde büyük bir kalem olan aydınlatma giderlerinden tasarruf edilmesine imkan tanır. Çevre dostu aydınlatma ürünleri sahip oldukları renk filtreleri sayesinde aktarım kayıpları yaşatmaz. Böylece enerji en verimli şekilde kullanılır.

Taze hava beslemesi ile desteklenebilir İklimlendirme Çözümlerini kullanarak, çalışan sağlığı için en uygun hava koşullarını sağlayabilirsiniz. Geniş iç ünite çeşitliliği ve her ihtiyaca uygun kapasitedeki dış ünite seçenekleriyle iklimlendirme ürünleri, ortamdaki hava konforunu sağlarken kompakt çözümler sunmaktadır.