EĞLENCE MERKEZİ ÇÖZÜMLERİ

Renkli ve hareketli bir ortama sahip olan Eğlence Merkezlerinde hedef kitlenin ilgisini çekmek daha zordur. ”Asrav Bilişim”in sunduğu Dijital Ekran çözümleri sayesinde ilan, duyuru, reklam ve promosyonlar daha çarpıcı, etkili ve estetik şekilde gösterilebilir.

Dijital Ekran Çözümleri ise özellikle restoran katlarında, alışveriş merkezi girişlerinde, otopark dahil her katta ve danışmada tercih edilmektedir. Ayrıca bu alanlar reklam için kiralanarak ticari amaçla da kullanılabilir.

İç ve dış mekan kullanımı mevcut olan LED Wall’lar sayesinde çevre faktörleri; reklam yapmaya ve promosyonları duyurmaya engel olmamaktadır. Menuboard, Bilgilendirme Ekranları, Totem ve Videowall ürünleri; sinema ve tiyatrolarda vizyondaki filmleri, oyunları, salon bilgilerini, gelecek filmlerin ve oyunların fragmanlarını ve içeriklerini, yönlendirme ve bilgilendirme mesajlarını, cafe menülerini, etkinlikleri, promosyon ve fırsat duyurularını müşterilere iletmek için son derece işlevsel ve çağdaş çözümler sunmaktadır.

Sosyal hayatın önemli bir parçası haline gelen eğlence merkezlerinde, insan yoğunluğu faktörü düşünüldüğünde tüketicilerin konforu açısından aydınlatma sistemlerinin belirli standartları sağlaması gerekmektedir. Zamandan bağımsız, mekanın diliyle uyumlu olarak tasarlanan özel aydınlatma sistemleri ile insanlara kendilerini rahat hissedebilecekleri keyifli ortamlar sunulur. LED aydınlatma sistemlerinin sunduğu yüksek enerji verimliliğine sahip çözümler ile enerji giderlerinde büyük bir kalem olan aydınlatma sistemlerinden büyük tasarruflar sağlanabilir.

İnsan yoğunluğunun ve hareketliliğin fazla olduğu iç ortamlarda mükemmel bir iklimlendirme sistemi en temel ihtiyaçların başında gelir. Vestel VRF sistemleri %100 taze hava beslemesi yapabilen iç üniteleri ve büyük hacimlere uygun kapasite seçenekleri ile eğlence merkezlerinde müşterileri deneyiminin en üst seviyede tutulmasına yardımcı olur.