BANKA ÇÖZÜMLERİ

Bankacılık gibi dinamik bir sektörde “Dijital Ekran Çözümleri” oldukça önemli bir role sahiptir. Sürekli değişen döviz kurları, müşteri sıraları, banka ürün ve hizmetleri, asılması gereken zorunlu evraklar, bilgilendirmeler ve yönlendirmeler; Bilgilendirme Ekranları, Videowall ve Totemler aracılığıyla çok daha kolay ve hızlı bir şekilde duyurulmaktadır.

Bankacılık çözümlerinin kullanılmasıyla kurlarda oluşan ani değişimler müşterilere hızlıca iletilebilir, müşteri sıralarının ve önemli duyuruların ekranlar aracılığıyla iletilmesi sonucu olası karışıklıklar engellenir, banka ürün ve hizmetlerinin tanıtımı dikkat çekici bir şekilde yapılabilir.

Günümüzde yaygınlaşmakta olan “insansız bankacılık” kapsamında da 7/24 hizmet sağlamak amacıyla “Dijital Ekran Çözümleri” sistemlerine sıkça başvurulmaktadır.

Bankalar gibi gün içinde insan yoğunluğunun eksik olmadığı ortamlarda aydınlatmanın niteliği, insanların konforu ve sağlığı açısından çok önemlidir. Bankalar için yaratılan özel çözümler ve sunulan homojen aydınlatma ile misafirler için ferah ve güvenli ortamlar yaratılırken, çalışanların da performans ve yetenekleri üst seviyelere çıkartacak yüksek standartlarda bir aydınlatma sunulur.

Vestel Proje Ortağım bünyesinde sunulan iklimlendirme ürünlerinin 360 derece hava üfleyebilme özelliği, sürekli olarak yoğun insan topluluğunun bulunduğu bankalarda hava konforu sağlama açısından önem taşımaktadır. Şık tasarıma sahip klimalar, çağdaş ve modern hizmet anlayışının bir parçası olan mekan dekorasyonlarını estetik biçimde tamamlamaktadır. Pratik bakım imkanları sayesinde iklimlendirme ürünlerinin soğutma ve ısıtma fonksiyonları kesintiye uğramaz ve böylece müşterilerinize sunduğunuz hizmet kalitesi en iyi seviyede korunur.